PRAMOGOS PRIE PLATELIŲ EŽERO

NAUJIENA!

NAUJAI ATIDARYTAS PĖSČIŲJŲ TAKAS

Maršrutas sukurtas siekiant pasiūlyti lankytojams keliones pėsčiomis ir dviračiais esamais keliais su minimaliais žymėjimais natūroje. 16,6 km ilgio maršrutas veda vaizdingomis apylinkėmis atskleisdamas Žemaitijos nacionaliniam parkui būdingą miškingą, ežeringą, pelkėtą ir kalvotą kraštovaizdį. Keliaudami aplankysite 3 didžiausius parko ežerus – Ilgio, Beržoro ir Platelių, kitus lankytinus gamtinius ir kultūrinius objektus.

Dalis trasos sutampa su dviračių takų aplink Platelių ežerą (~7 km), likusi dalis veda esamais žvyrkeliais ir miško keliukais. Trasa yra pietvakarinėje parko dalyje.

Žemėlapius bei detalesnę informaciją rasite čia
ŽVEJYBA / PAŽINTINĖS EKSKURSIJOS

Sodyboje galėsite mėgautis tiek ramiu tiek aktyviu poilsiu. Platelių ežeras puikiai tinkamas žvejybai ir pažintinėms ekskursijoms valtimis arba jachtomis.NARDYMAS

Plateliai jau daug metų garsėja kaip vienas labiausiai nardytojų pamėgtų ežerų. Netoliese visą vasarą veikia Klaipėdos nardytojų klubas „Oktopusas“, kuriame galite išsinuomoti inventorių arba nerti kartu su instruktoriumi.
BURIAVIMAS

Platelių ežeras - tai ir buriuotojų pamėgta vieta. Tad mielai kviečiame apsilankyti šių laisvalaikio praleidimo formų entuziastus kinkyti vėją.
DVIRAČIŲ TAKAS

Jau atidarytas dviračių takas aplink ežerą bei baigiamas takas iki Plungės. Apylinkėse gausu lankytinų vietų - tai piliakalniai, paslaptingi ežeriukai vidurį miškų, pažintiniai gamtos takai. Sodyboje galima išsinuomoti burlenčių, dviračių ar valčių. 

Į KAINĄ ĮTRAUKTI PRAMOGINIAI RENGINIAI

  • Gandro Alfonso vakarinis arba rytinis pasirodymas (priklauso nuo oro ir nuotaikos) kiemo pievelėje. Pasirodymai vyksta iki vėlyvos vasaros kol gandras su šeimyna neišskrenda kasmetinių žiemos atostogų į Egiptą
  • Volungių choro Eglynėlis (vadovė volungė Sonata) pritariant varlių orkestrui (vadovė varlė Natasha). Dėl asmeninių nesutarimų Varlių orkestras groja tik nesant gandrui Alfonsui
  • Kasdieninis Bebrų prezidento Zubkevičiaus priėmimas jo užmiesčio pilyje
  • Lydekos Ifigenijos išdaigos ir gaudynės (ypač kantriems tėveliams ir jų atžaloms)
  • Atvažiuojančios viešnios – tikro garso koncertas gegučių sekstetas Margumėlis